KONST / Litografier / Färglitografi 12354227
nr 1235 4227
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 290/300. Motivet: 64x49 cm
Kondition: saknar glas
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:56:21
2.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr